Všetky kategórie

Industry News

Domov> Správy & Blog > Industry News

Čo je ultra vysoko účinný vzduchový filter U15?

Čas: 2023-07-05 Počet zobrazení: 8

Ultra vysoko účinný vzduchový filter U15, tiež známy ako ultra vysoko účinný vzduchový filter U15 alebo ultra vysoko účinný filter U15 bez priečok, sa používa hlavne na konci čistej miestnosti. Použitý materiál je dovezený filtračný materiál alebo miestne čistiace zariadenie. Účinnosť vysokoúčinného filtra U15 dokáže odfiltrovať častice 0.1 um a kontrolovať tak častice väčšie ako 0.1 um v čistej miestnosti

Ultra vysokoúčinný vzduchový filter U15 je vyrobený z ultrajemného papiera zo sklenených vlákien a iných materiálov s použitím tavného lepidla ako separátora a kombinovaný s kovovým rámom. S výhodami dlhej životnosti a jednoduchej inštalácie je dizajn vzduchových filtrov s ultra vysokou účinnosťou založený na inžinierskych princípoch a vedeckom manažmente. Ich životnosť môže dosiahnuť niekoľko rokov aj viac a veľmi jednoduchá je aj výmena filtrov. Pri používaní jednoducho rozoberte filter a vymeňte sito filtra.

Ultra účinný vzduchový filter U15 má nízky odpor a veľkú prachovú kapacitu a je široko používaný v priemyselných čistých priestoroch, ako sú polovodiče, elektronika, ploché panely, presné stroje, povrchové nátery, letecký priemysel atď., aby sa zabezpečila normálna prevádzka výrobných procesov. a zlepšiť výťažok produktu. Používa sa vo farmaceutických, lekárskych, potravinárskych a nápojových zariadeniach, bioinžinierstve, experimentálnom chove zvierat a iných biologických čistých priestoroch a vytvára sterilné prostredie.