Všetky kategórie

Činidlo

Domov> Pripoj sa k nám > Činidlo

Aké služby vieme poskytnúť

Teraz má Sffiltech bohatú technickú silu, dokonalý systém spracovania a kvalitný popredajný servis. Učíme sa od domácich a zahraničných vyspelých technológií, kombinujeme sa s dopytom na trhu a prinášame naše výhody do hry pri vývoji nových filtračných vreciek, ako sú hviezdicové filtračné vrecká, hviezdicové filtračné klietky, špeciálne filtračné vrecká atď. Tieto sú široko používané vo všetkých druhoch tašiek, ako je cementársky priemysel. Použiteľné pre banský, vápencový, cementársky, železiarsky a oceliarsky priemysel, dodávku oxidu hlinitého, elektrolytický hliník, výrobu neželezných kovov, spracovanie dreva, potravinársky a farmaceutický priemysel. nízkooxidačný plyn z kotlov na uhlie, spaľovanie odpadu, tavenie kovov a chemický priemysel, asfalt, výroba neželezných kovov, keramický, sklársky priemysel, Kilin v cementárňach a vysokých peciach v oceliarňach, korozívne plyny, ako sú chemické, kovové tavenie, spaľovanie odpadu, cementové pece a uhoľné kotly, vysokokorozívne plyny a vysoké teploty, ako je chemický priemysel, uhoľné kotly, spaľovanie odpadu a výroba neželezných kovov. Srdečne vítame starého klienta s integritou a úprimnosťou , ktorej cieľom je preskúmať nový trh na základe kvality.

Svetový obchod

Shanghai sffiltech co., ltd. (shanghai filterbag factory co., ltd.) bola v tomto poli filtračných vreciek viac ako 10 rokov. S viac ako 20 ročnou továrenskou skúsenosťou a exportnými skúsenosťami sme v týchto rokoch vždy najlepšou voľbou pre zahraničné zdroje. SFFiltech sa tiež stal slávnou značkou na internete.

Sffiltech navštevuje Filtech od roku 2006 dodnes a ďalšie súvisiace filtračné výstavy, snažíme sa čo najlepšie ponúknuť vysoko kvalitné filtračné vrecko, filtračnú klietku a súvisiace filtre pre všetkých našich dlhodobých partnerov.

Môžete získať všetky údaje o exporte z našich exportných vlastných údajov, s viac ako 20 stranami exportného zoznamu, exportovať do viac ako 50 krajín a takmer mať objednávky každý deň, dokonca aj 8 objednávok za jeden deň, Sffiltech sa stáva populárnym a populárnym u cudzincov.

Naším cieľom je pomôcť všetkým cudzincom nájsť správne filtre v Číne a 100% zodpovednosť za každú objednávku pre našich spolupracujúcich zákazníkov.

Buďme spolu pre lepšie prostredie sveta. V budúcnosti budeme lepší a lepší.

50+ vyvážajúcich krajín a regiónov

Produkty boli poskytnuté do viac ako 50 krajín a regiónov po celom svete

Spolupracujte s nami
Pripoj sa k nám